Olgu PALAZ, ASAŞ ALÜMİNYUM


2010 Yılı başından itibaren şirketimizde “Yalın Üretim” hedefi ile başlayan ve “Yalın 6 Sigma” ile devam eden çalışmalar kapsamında; Yalın Üretimin gereklerini "Yalın" bir anlatımla bizlere aktaran, Yalın 6 Sigma Metodolojisi 'nin öncelikle teorik olarak kavranması için işletmemiz bünyesinde verdiği 1. ve 2. Dalga Siyah Kuşak eğitimleri için Sn. Cenker ERDAMAR 'a çok teşekkür ederim.

 

Eğitimlerde;

- Metodolojinin anlaşılır bir şekilde aktarılması,
- Günlük hayattan referans alınarak yapılan uygulamalar ile metodolojiyi ezber değil, kişiliğimizin bir parçası olarak uygulamayı öğrendik.

 

Cenker ERDAMAR; Proje yönetim sürecinde ise içinde bulunduğumuz durumları etkili bir şekilde değerlendirmemiz ve oluşumu anlayabilmemiz için gerek coachingler'de gerekse zamanlı zamansız telefon görüşmelerimizde gerektiğinde bir yönetici, gerektiğinde bir ağabey, gerektiğinde bir iş arkadaşı ya da bir sosyal arkadaş olarak sonsuz destek vermiştir. Projelerin herhangi bir sebeple çıkmaza girdiği notalarda yaktığı ışıklarla yollarımızı yalın bir şekilde aydınlatmıştır. Bundan sonraki süreçte şirketimizde aktif olarak Yalın 6 Sigma 'nın uygulanabilirliğinin devamlılığının ve etkinliğinin arttırılması için çalışmalarımızın devam etmesini ümit etmekteyim.

 

Sn. Cenker ERDAMAR 'a göstermiş olduğu sabır, vermiş olduğu sonsuz destek için teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

 

Olgu PALAZ
Casthouse Production Team Responsible
Lean 6 Sigma Black Belt

ASAŞ ALÜMİNYUM