Yeliz Ayangil NARLI, RE/MAX Sembol


Sn. Cenker ERDAMAR,

 

21-25 Şubat 2011 tarihleri arasında sizden aldığımız 5 günlük eğitim süresince hem sektör, hem işin nitelikleri hem de sektördeki temsilciler olarak bizlerin, müşterilerle kuracağımız iletişim kanallarını ne şekilde kullanmamız gerektiği yönünde içi dolu bilgiler ve çok keyifli bir eğitim aldık. Çünkü; sunum ve hazırlanan dokümanlar oldukça kapsamlıydı ve sunum esnasında paylaşılan örnekler hem akılda kalıcı hem de keyifliydi.

 

5 gün boyunca; kalabalık bir grubun dikkatini toplamak, “Yarın neler öğreneceğiz acaba?” diyerek; merakla eğitime gitmemizi sağlamak, eğitim süresince de içi dolu ve eğlenceli / keyifli bir sunum tekniği ile karşılaşmak ve en önemlisi bizlerin katkısını ve katılımını son derece teşvik etmek konusunda sizi çok başarılı buldum. Bugüne dek aldığım eğitimlerdeki eğitimcilerden farklı olarak; katılımcıların iletişim bilgilerini almanız ve “Eğitim bitti / işimiz bitti” anlayışını kırmanız, her türlü soru ve paylaşımımıza her zaman açık olduğunuzu net bir şekilde ifade etmenizle sizi son derece profesyonel buldum.

 

Kendi adıma verimli bir eğitim haftası tamamladım. Size katkılarından dolayı tekrar teşekkür eder, başarılarınızın devamlılığını dilerim.

 

Saygılarımla,
 

Yeliz Ayangil Narlı

Broker
RE/MAX Sembol