Orçun BİLGİNER, RE/MAX Trio 2


Sayın Cenker Bey;

 

02-06 Mayıs 2011 tarihleri arasında sizden almış olmuduğum “RE/MAX Kariyeriniz” eğitimi ve sunum tekniğiniz hakkındaki düşüncelerimi aşağıdaki paragraflarda ifade etmeye çalıştım..

 

RE/MAX Kariyeriniz Eğitimi; gayrimenkul danışmanlığına başlamak için almamız gereken ilk eğitimdir. 5 gün süren eğitimlerde önemsiz gördüğünüz çoğu konunun ne kadar önemli olduğunun farkına varıyorsunuz.. Müşterilere nasıl sunum yapılacağını, pazarlama planlarının nasıl yapılacağını, satıcı ve alıcılarla nasıl dialog sağlanabileceğini öğreniyorsunuz.

 

Cenker Bey ’in; eğitimdeki konuları hayatında yaşadığı olumlu ya da olumsuz tecrübelerle örneklendirmesi benim konuları ve olayları daha iyi anlamamı sağlamıştır. Eğitimin ilk gününden itibaren bizlerle kurduğu dialog ve yakınlık ilişkisi; Cenker Bey ’in derslerini daha verimli kılmış ve bizlerin hevesle derse katılmamızı sağlamıştır. Cenker Bey ’in “Bu eğitimden sonra da bana iş hayatınızdaki her türlü sorununuzu ve pazarlama planlarınızı danışabilirsiniz” demesi ve bizlerle iletişimi koparmaması ne kadar iyi bir eğitmen olduğunun göstergesidir.

 

Bizlere vermiş olduğu pozitif enerji ve bilgilerden dolayı kendi adıma teşekkür eder; sağlık, mutlu ve başarılı günler diliyorum.

 

Saygılarımla;

 

Orçun BİLGİNER
Gayrimenkul Danışmanı
Re/Max Trio2