Cahit GÜNAYDIN


1962 Ankara doğumlu olan Cahit GÜNAYDIN, 1985 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Makine Fakültesi ’nden mezun olduktan sonra, 25 yıl otomotiv sanayiinde profesyonel yöneticilik yapmıştır. Cahit GÜNAYDIN, bu dönem boyunca; Altı Sigma, Kaizen, İnovasyon ve Kurumsal Yönetişim alanlarında uzmanlaşmıştır.

 

Profesyonel kariyerinde; Çukurova Holding bünyesinde BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş. ’de Üretim Mühendisliği ve Bayraktar Holding bünyesinde  Ege Endüstri San. ve Tic. A.Ş. ’de Kalite Müdürlüğü görevlerini sürdürmüştür.

 

Cahit GÜNAYDIN bu dönemde; İşletme Yönetimi Sertifika Programı ’nı tamamlamış, UKAS Lead Auditor Sertifikası ’na sahip olmuş, Altı Sigma Yeşil Kuşak ve Siyah Kuşak Eğitimlerine katılmış, Kaizen ve Yalın Üretim Sistemleri ile ilgili eğitimler almıştır.

 

Ankara Sanayi Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası, TUGİAD, Ege İhracatçılar Birliği, Gazi Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Çerkezköy Sanayi Odası ve kariyer.net ’te "Altı Sigma" ve "Kaizen" konularında konferanslar veren Cahit GÜNAYDIN, MESS EĞİTİM VAKFI, TOSYOV, KALDER, TTGV, DTM-İGEME ve Özel Danışmanlık şirketlerinde proje bazlı bağımsız danışman-eğitmen olarak çalışmaktadır.

 

Cahit GÜNAYDIN ’ın Dünya Gazetesi, Mühendis ve Makine, Hürriyet Yeni Bir İş, Sabancı Üniversitesi Rekabet Forumu gibi dergi ve gazetelerde yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır.